ART / Lithographs / Litograph in colors 11709193
nr 1170 9193
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Sweden. Musikstund, signed, numrerad 148/290, sheet: 42x57 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Musikstund, signerad, numrerad 148/290, bladets mått: 42x57 cm
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 1100
Monday Mars 19 2018
at 19:42:43
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund